STROJE PIŁKARSKIE

Komplety piłkarskie z nadrukami dla klubów, drużyn, szkół, akademii piłkarskich, firm. Na turnieje i eventy.

Dowolne wzory, nadruki i kolorystyka. Dla  dzieci, juniorów i dorosłych.

W ofercie stroje Metto – produkowane na zamówienie oraz komplety katalogowe Hummel, Adidas, Masita, Nike, Zeus, Givova.

kreator3b

KREATOR 

Zaprojektuj stroje w kreatorze.

 • 36 wzorów do konfiguracji
 • dowolna kolorystyka
 • dodawanie własnych grafik, napisów, numerów
 • wybór czcionek, wykończeń pod szyją
IDŹ DO KREATORA

METTO

Stroje produkowane na zamówienie klienta.

 • produkcja w technologii sublimacji
 • ponad 70 wzorów
 • projekty własne
 • nieograniczona paleta kolorów
 • dowolne nadruki i wykończenia
 • duży wybór dzianin
OFERTA STROJÓW METTO

ZEUS

Komplety katalogowe marki Zeus.

 • 30 wzorów
 • rozmiary juz od 106 cm
 • poliestrowe dzianiny
ZOBACZ ONLINE ZOBACZ KATALOG ZEUS - PDF

GIVOVA

Komplety katalogowe marki Zeus.

 • 30 wzorów
 • rozmiary juz od 106 cm
 • poliestrowe dzianiny
ZOBACZ ONLINE ZOBACZ KATALOG GIVOVA - PDF

MAX

Komplety katalogowe marki Max.

ZOBACZ ONLINE ZOBACZ KATALOG MAX - PDF

LEGEA

Komplety katalogowe marki Legea.

ZOBACZ ONLINE ZOBACZ KATALOG LEGEA - PDF

Interesują cię wysokiej jakości, wygodne i trwałe stroje piłkarskie dla twojej drużyny? Dobrze trafiłeś! Oferujemy komplety piłkarskie na zamówienie – koszulki, spodenki, getry – dla szkół, klubów sportowych, drużyn amatorskich i profesjonalnych.

Stroje piłkarskie z nadrukiem

Stroje piłkarskie z napisem, własnym nazwiskiem logotypem, autorską grafiką! Jeśli drużyna ma wyglądać profesjonalnie to musi mieć własne barwy i identyczne stroje na boisku.

Dlaczego warto inwestować w komplety piłkarskie dla drużyny?

Zaprojektowany na zamówienie komplet piłkarski to nie tylko kwestia wizerunkowa czy marketingowa, ale również wzmacnianie ducha zespołu. Skuteczność drużyny piłkarskiej zależy przecież również od tego, jak dobrze poszczególni gracze zgrywają się podczas meczu. Takie same koszulki piłkarskie dla dziecięcej drużyny sportowej, amatorskiego zespołu występującego pod barwami swojej firmy czy klubu piłkarskiego to konieczność i inwestycja, która się opłaca, jeśli drużyna ma osiągać sportowe wyniki.

czytaj więcej

 

Kompletne stroje sportowe dla drużyn piłkarskich – jaki zestaw wybrać?

W zależności od zapotrzebowania, drużyna może zostać wyposażona w koszulki piłkarskie, spodenki, getry a nawet – dodatkowo – dresy piłkarskie. Wszystkie elementy piłkarskiego stroju, dopasowane są do siebie kolorystycznie i graficznie. Dla celów promocyjno marketingowych i brandingowych, najczęściej wybiera się komplet piłkarski złożony z koszulki i spodenek. Kluby piłkarskie i szkółki treningowe decydują się na pełne zestawy strojów do piłki nożnej.

Koszulki piłkarskie – estetyka i jakość!

Najważniejsze cechy koszulki piłkarskiej to atrakcyjny wygląda i dobra jakość wykonania. Dla piłkarza najważniejsze jest przecież to, by w koszulce dobrze się czuł i mógł dać z siebie na boisku wszystko. Wysoka jakość dzianiny z których wykonywane są nasze komplety piłkarskie (zarówno gotowe koszulki katalogowe renomowanych firm jak i stroje sportowe robione na zamówienie) dają gwarancję tego, że strój będzie nie tylko estetyczny ale przede wszystkim wygodny.

Spodenki piłkarskie – klasyka czy kreatywność?

Choć najczęściej spotykane spodenki piłkarskie są jednokolorowe bądź wykończone boczną wstawką w odpowiadającej kolorystyce koszulki barwie, to projektujemy zestawy piłkarskie również w nieco bardziej nietypowych formach – bocznymi kolorowymi cięciami, poprzecznymi wstawkami czy z nadrukowanym, wybranym wzorem.

Projekty strojów piłkarskich na zamówienie – na co zwrócić uwagę?

Co jest najważniejsze by dobrze zaprojektować strój sportowca? Przede wszystkim odpowiednie dobranie kolorów (np. w kolorystyce barw firmy sponsorującej drużynę, herbu miasta z którego pochodzi) i takie rozmieszczenie elementów, które zostaną nadrukowane na koszulce czy spodenkach, by całość stroju odzwierciedlała ducha drużyny. Warto zwrócić uwagę również na takie elementy jak wielkość i umiejscowienie logotypu czy napisów – choć w przypadku sponsoringu, koszulka piłkarska staje się również powierzchnią reklamową, to nie wolno zapominać o tym, że reklama na koszulce piłkarskiej musi zostać zrobiona ze smakiem.

Koszulka piłkarska z własnym nazwiskiem to również świetny pomysł na prezent dla fana futbolu – męża, narzeczonego lub szefa!

Sześć powodów, dla których warto wybrać nasz sklep piłkarski

1. Nieograniczona paleta kolorów

Wykorzystując nadruk sublimacyjny, jesteśmy w stanie zaoferować pełną gamę kolorystyczną. Kolor jest trwały, nie spiera się i nie blaknie w trakcie użytkowania, zachowując wysoką jakość. Technologia nadruku sublimacyjnego pozwala na dokładne odwzorowanie logotypów, emblematów i elementów graficznych, dzięki czemu, efekt wizerunkowy zostaje zachowany, a koszulki piłkarskie wyglądają profesjonalnie.

2. Różnorodne wzory kompletów piłkarskich do wyboru

W naszej ofercie znajduje się ponad 100 wzorów strojów piłkarskich. W połączeniu z pełną paletą kolorów daje to praktycznie nieskończoną ilość kombinacji. Dzięki temu, jesteśmy w stanie wykonywać dowolne i niepowtarzalne projekty strojów piłkarskich dla twojej drużyny.

3. Projektowanie unikatowych wzorów strojów piłkarskich

Poza predefiniowanymi wzorami kompletów dla piłkarzy, oferujemy również możliwość zaprojektowania i wykonania dowolnego wzoru koszulek piłkarskich na indywidualne zamówienie. Takie nietypowe, oryginalne stroje piłkarskie z nadrukiem, mogą stanowić alternatywę jeśli typowa koszulka piłkarska nie spełnia oczekiwań drużyny lub sponsora.

4. Strój piłkarski wysokiej jakości

Dla piłkarza, bardziej niż wygląd koszulki piłkarskiej, liczy się jej jakość. Tanie stroje piłkarskie często wykonane są z nieoddychających materiałów, które są dla użytkownika niewygodne. Stroje piłkarskie na zamówienie oferowane przez naszą firmę wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Wykorzystujemy dzianiny elastyczne, oddychające, o odpowiedniej gramaturze, miękkie w dotyku i odporne na pranie oraz działanie czynników atmosferycznych (np. coolmax, vento, aktiv). Taka koszulka piłkarska spełni oczekiwania nawet najbardziej wybrednych zawodników!

5. Pełny zestaw rozmiarów

Każda drużyna piłkarska to różne, indywidualne potrzeby w zakresie rozmiarów. Wykonujemy stroje piłkarskie w rozmiarach od najmniejszych (stroje piłkarskie dla dzieci) po XXXL. Każde zamówienie jest realizowane pod kątem potrzeb konkretnej drużyny.

6.Szybka realizacja, bezpieczna dostawa

Gwarantujemy terminową realizację zlecenia oraz pewną dostawę kurierem pod wskazany adres. Twoje stroje piłkarskie mogą być gotowe już w 10-15 dni!

Skorzystaj z naszego kreatora strojów sportowych i gadżetów kibica. Przejdź do kreatora strojów.

300d50907455a730936d08b618921faca96248bf