KOSZULKI SPORTOWE

Produkujemy na zamówienie koszulki sportowe z nadrukiem.

Dowolne projekty, nadruki, kolory – technologia druku sublimacyjnego. Nasze wzory katalogowe lub własny pomysł Klienta. Oddychające dzianiny.

Przeznaczenie: sporty drużynowe, kolarstwo, bieganie, strzelectwo, koszulki reklamowe, promocyjne. Dla kobiet, mężczyzn, dzieci.

NIEKTÓRE NASZE REALIZACJE

stroje pilkarskie
koszulki sportowe
koszulki sportowe
koszulki polo
koszulki sportowe
koszulki sportowe
koszulki sportowe
METTO_325
koszulki sportowe
koszulki sportowe
koszulki sportowe
koszulki sportowe
METTO_046
koszulki sportowe
koszulki sportowe
koszulki sportowe
stroje piłkarskie
koszulki sportowe z nadrukami
stroje piłkarskie
koszulki sportowe

Wiemy jak ważna dla każdego zawodnika jest odpowiednia odzież. Mamy doświadczenie, które pozwala nam projektować i szyć profesjonalne koszulki sportowe dla każdej dyscypliny sportowej. Szukasz koszulek sportowych dla zawodników twojego klubu? Chcesz by amatorska drużyna z twojej firmy miała oznaczoną logotypem odzież? Potrzebujesz zestawu koszulek dla członków klasy sportowej? Poszukujesz producenta, który wykona oryginalne koszulki na zamówienie? Dobrze trafiłeś!

Koszulki sportowe na zamówienie

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją odzieży sportowej i wykonujemy na zamówienie każdy rodzaj koszulek sportowych. Niezależnie od dyscypliny sportu, wymagań w zakresie tkaniny czy specyfiki nadruku. Wykonujemy koszulki sportowe w oparciu o nasze autorskie wzory i paletę 800 kolorów oraz jako projekty indywidualne odzieży sportowej. W ofercie posiadamy kilkadziesiąt wzorów dopasowanych do określonej dyscypliny sportu (w tym również koszulki ogólnosportowe). Możesz wybierać między koszulkami klasycznymi i polo, różnym wykończeniem pod szyją (plisa, ściągacz, lamówka, kołnierzyk, dekolt okrągły i w serek), raglanowym i klasycznym wszywaniem rękawów, bezrękawnikami i koszulkami z długim rękawem.

Realizujemy zamówienia dla klubów sportowych, szkół, organizacji sportowych a także na potrzeby firm prywatnych (od 10 sztuk). Prowadzimy zamówienia hurtowe (kilkanaście tysięcy sztuk). W wyjątkowych sytuacjach wykonujemy również koszulki na indywidualne zamówienie w pojedynczych egzemplarzach.

czytaj więcej

 

Koszulki sportowe z nadrukiem

Szukasz koszulki sportowej z określonym nadrukiem? Dla nas to nie problem. Do dyspozycji masz wszelkie dostępne czcionki, formaty a także możliwość wykonania dowolnego druku graficznego (w tym wielokolorowego). W zależności od typu zamówienia i materiału z jakiego mają być wykonane koszulki, tak dobieramy technologię nadruku by zapewnić mu trwałość i odporność przy jednoczesnej minimalizacji kosztów dla zamawiającego.

Jakość koszulek sportowych

Wiemy jak ważna jest doskonałą jakość odzieży dla sportowców. Z tego względu stosujemy jedynie polskie i włoskie tkaniny najwyższej jakości o gramaturze nie mniejszej niż 130 gram. W naszej ofercie znajdują się dzianiny stosowane profesjonalnie w uprawianiu sportu (m. in. coolmax, vento, mikrovento).

Nietypowe koszulki sportowe

Potrzebujesz specjalnej sportowej koszulki? Szukasz producenta odzieży sportowej, który ma doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu koszulek na potrzeby wielu dyscyplin sportowych? Z nami zrealizujesz swój pomysł!
Nasze wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i szyciu odzieży sportowej pozwala nam zrealizować każde, nawet najbardziej unikalne zamówienie. Wesprzemy cię wiedzą, pomożemy dobrać odpowiednią dzianinę i fason do dyscypliny sportu. Jesteśmy w stanie wykonać i zrealizować indywidualny projekt graficzny i zapewnić wysoką jakość odzieży sportowej, niezależnie od jej przeznaczenia.

Reklamowe koszulki sportowe

Koszulka to jeden z najpopularniejszych gadżetów reklamowych. Trudno się dziwić – jest dość tania w produkcji, ma dużą powierzchnię do zadruku (czyli jako nośnik reklamy pozwala na zaprojektowanie ciekawej i jednocześnie widocznej grafiki) i – przynajmniej w teorii – jest rzeczą, która przez osobę obdarowaną gadżetem powinna być z chęcią wykorzystywana. Firmy zamawiające koszulki z nadrukiem chcą, by koszulka „żyła” czyli była przez użytkownika noszona (a przekaz reklamowy i marka) widoczne. Nie zawsze jednak udaje się zaprojektować taką koszulkę sportową, by spełniała oczekiwania docelowej grupy użytkowników. Gdzie najczęściej popełniane są błędy?

Koszulka sportowa – promocyjna. Sześć zasad projektowania:

 

1.Rozmiar koszulki promocyjnej

Jednym z najczęstszych błędów jest podejmowanie nieadekwatnych decyzji co do rozmiaru zamawianych koszulek. Moda na za duże ubrania w rozmiarze XL noszone przez wszystkich bez wyjątku, dawno już minęła. Obecnie tendencją w modzie sportowej, jest krój dopasowany, przylegający do ciała. Warto o tym pamiętać szacując wielkość zamówienia i dobierając ilość poszczególnych rozmiarów do grupy docelowej. Warto też zwrócić uwagę na czas w jakim promocyjne koszulki sportowe będą dystrybuowane. Przykładowo, jeśli sponsor chce rozdawać koszulki na maratonie odbywającym się późną jesienią, to musi liczyć się z tym, że koszulka założona na kurtkę,nie będzie przez użytkownika noszona później latem – bo będzie po prostu za duża.

2. Damskie fasony koszulek

Projektując zestawy odzieży sportowej dla celów promocyjnych nie zapominajmy o kobietach. Nie będą one chętnie nosić męskich, szerokich koszulek. Modele kobiece koszulek sportowych są taliowane (zwężane) i dopasowane do budowy ciała kobiety. Chcąc uzyskać wysoki efekt promocyjny, warto wziąć pod uwagę potrzeby kobiet (o ile stanowią również grupę docelową).

3. Ciekawa grafika na koszulkę

Czy koszulka z wielkim logo sponsora czy jego hasłem wystarczy by była atrakcyjna na tyle, by spotkała się z zainteresowaniem? Niestety nie! Robiąc projekt warto zatem skoncentrować się również na przekazie. W modzie są zabawne teksty (które można połączyć z hasłem reklamowym), kolorowe grafiki i sprytnie przemycone przesłanie sponsora. Dobrze zaprojektowana koszulka od strony graficznej to główny filar sukcesu.

4. Logo na koszulce w odpowiednich rozmiarach

Projektując koszulkę, logo nie powinno być zbyt dużych rozmiarów. Oczywiście musi być widoczne, ale jeśli zajmuje 30% powierzchni koszulki to nie będzie ona chętnie noszona – nikt nie chce być słupem reklamowym. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest zadbanie o to, by logo było kontrastowe (dzięki temu będzie widoczne) oraz by jakość nadruku była wysoka.

5. Dobra jakość koszulki promocyjnej

Nawet najlepiej wyglądająca koszulka, nie będzie noszona jeśli po pierwszym praniu rozciągnie się i będzie wyglądać nieestetycznie. Dotyczy to szczególnie koszulek sportowych, przeznaczonych do czynnego uprawiania dowolnej dyscypliny. Materiał, z którego koszulka ma zostać wykonana musi być wysokiej jakości a sama koszulka dobrze uszyta (pełne szwy, brak wystających nitek, pozbawione niedociągnięć wykończenie wokół szyi).

6. Koszulka sportowa dopasowana do grupy docelowej

Firma zamawiająca koszulkę sportową do celów promocyjnych ma do dyspozycji ogromną ilość wzorów, kolorów oraz materiałów, z których odzież może być wykonana. Tkaninę do wyrobu koszulki, jej krój oraz kolorystykę warto dopasować do grupy docelowej i przede wszystkim pamiętać o jej przeznaczeniu podczas projektowania. Przykładowo, przez miłośników kolarstwa lub mountain bikingu, bardziej ceniona będzie koszulka rowerowa wykonana z tkaniny takiej jak aktiv czy coolmax.

Skorzystaj z naszego kreatora strojów sportowych i gadżetów kibica. Przejdź do kreatora strojów.

300d50907455a730936d08b618921faca96248bf