GADŻETY KIBICA

Produkujemy gadżety dla kibiców w dowolnych kolorach z nadrukiem. 

W ofercie gadżety reklamowe, szaliki dziane, tkane, sublimowane, również w wersjach HD a także łapy kibica, kapelusze, czapki, mini-koszulki, flagi i wiele innych gadżetów.

Wszystkie produkty tworzymy według pomysłu i projektu Klienta.

Nie produkujemy pojedynczych sztuk, minimalne ilości to 10-50 gadżetów. Realizujemy duże zamówienia hurtowe.

ŁAPY KIBICA

lapki280

SZALIKI TKANE HD

KAPELUSZE

kap-coca

SZALIKI DZIANE / HD

MINI KOSZULKI

minikoszulka280

SZALIKI SUBLIMOWANE

tkanehd280
dziany280
sublimowany280

Prawdziwy kibic nie może obejść się bez odpowiedniego wyposażenia! Na mecz piłkarski bez ligowego szalika? Pod skocznię bez łapy kibica? Na międzynarodowe rozgrywki siatkarskie bez flagi? Żaden szanujący się kibic nie wybierze się na mecz czy rozgrywki bez zestawu gadżetów sportowych!

Gadżety kibica z nadrukiem

Każde wydarzenie sportowe to dla kibiców pokusa do tego, by zaopatrzyć się w gadżety związane z ulubioną drużyną. Ma on znaczenie zarówno podczas oglądania samej rozgrywki jak i jest pamiątką po spotkaniu z ulubioną drużyną lub sportowcem.

Jako producent reklamowych gadżetów dla kibiców wiemy, jak ważne jest to, by klub sportowy lub organizator wydarzenia zadbał o to,by kibice mogli w takie gadżety się zaopatrzyć. Z nami wykonasz wszelkie najpopularniejsze rodzaje gadżetów kibicowskich – od szalików z nadrukiem, przez piankowe łapy dla kibiców, kapelusze, przywieszki do samochodu, koszulki sportowe aż po poduszki. Jesteśmy również otwarci na sugestie naszych klientów w zakresie tego, jakich gadżetów potrzebują.

czytaj więcej

 

Nowoczesne technologie nadruku jakie stosujemy sprawiają, że wszystkie nadruki wykonane są estetycznie, wyraźnie i cechują się dużą trwałością. Projekt gadżetu można przesłać do nas bezpośrednio lub za pomocą kreatora, który przygotowaliśmy z myślą o naszych klientach.

Nadruki na szalikach dla kibiców

Szaliki to najpopularniejszy gadżet dla kibiców. W naszej ofercie posiadamy kilka rodzajów szalików na zamówienie:

szaliki tkane – cechują się bardzo wysoką szczegółowością nadruku (technologia HD). Są to szaliki jednostronne, wykonane z wysokogatunkowej przędzy arylowej z frędzlami. Można na nich umieścić dowolny napis, emblemat czy element graficzny. Problemu nie stanowi również większa ilość kolorów. Szalik kibica tkany wymiary- 140 cm / 19 cm + 7 cm frędzle)

szaliki z dzianiny poliestrowej z nadrukiem sublimowanym – dwustronny szalik, którego każda strona może posiadać inny nadruk. Technologia sublimacji pozwala umieścić na szaliku dowolny, nawet najbardziej skomplikowany wzór. Do dyspozycji klienta jest cała paleta kolorów pantone (ok 800 kolorów).

szaliki dziane – dwustronne, wykonane z przędzy akrylowej z frędzelkami, miłe w dotyku (świetnie sprawdzają się zimą w codziennym użytkowaniu). Szaliki kibicowskie dziane, dostępne są w dwóch wersjach – standardowej (wyraźny wzór, gęsty splot) oraz HD (dającej możliwość bardzo precyzyjnego i dokładnego zadruku również niewielkich szczegółów). Szalik kibica dziany wymiary standardowe – 148 x 18 cm + frędzle.

TOP 5 najpopularniejszych gadżetów dla kibiców

Jakie gadżety cieszą się największym zainteresowaniem kibiców? Z naszego wieloletniego doświadczenia w produkcji gadżetów na rozgrywki i imprezy sportowe stworzyliśmy listę najchętniej kupowanych przez kibiców gadżetów. W zależności od rangi i wielkości imprezy, przygotowując gadżety promocyjne warto wybrać takie zestawy, które kibice kupują najchętniej.

1. Szaliki klubowe

Szaliki z nazwą ulubionej drużyny sportowej to najczęściej kupowany przez kibiców symbol drużyny – przejaw zamiłowania i wierności określonemu klubowi oraz element identyfikacji fana z zespołem, któremu kibicuje. Szczególnie popularne są wśród kibiców piłki nożnej. Szaliki piłkarskie przez największych sympatyków danego klubu są noszone nie tylko przy okazji meczy czy derbów, ale również na co dzień. Szaliki dla kibiców to podstawowy gadżet, bez którego żaden klub – w szczególności piłkarski – nie może się obejść.

2. Łapy kibica

Ten dość oryginalny gadżet podbił serca miłośników sportu na całym świecie. Wykonane z pianki łapy kibica z nadrukiem dostępne są w dwóch wersjach – otwartej dłoni oraz zamkniętej z wysuniętym palcem wskazującym. I choć łapy kibica najczęściej wykorzystywane są na stadionach w czasie meczy, to coraz częściej ten rodzaj gadżetu wybierany jest przez firmy, które poszukują niestandardowego pomysłu na gadżet reklamowy, który może być wykorzystany na evencie czy imprezie masowej. Łapy kibica stanowią dobry gadżet pod względem brandingowym dla sponsorów eventów sportowych, również dlatego, że jedną stronę zadrukować można barwami klubowymi, a na drugiej umieścić logotyp sponsora.

3. Czapki kibica

Gadżet, który pojawia się w wielu formach – od prostych czapeczek z daszkiem z logotypem drużyny (często wykorzystywany w koszykówce i hokeju), przez czapki dzianinowe – popularne zimą, aż po kapelusze kibica. Piankowa czapka kibica to wysoki na około 24 cm cylinder wykonany z miękkiej pianki, która jest obszyta poliestrową dzianiną. Kibice lubią kapelusze, bo są gadżetem zabawnym i – przede wszystkim – widocznym z daleka. Czapki kibicowskie w formie cylindrów to również opcja na gadżet reklamowy dla sponsora czy firmy w ramach firmowej imprezy.

4. Flagi

Grupy kibiców – zwłaszcza jeśli wybierają się na mecz wyjazdowy swojej drużyny – chętnie korzystają z flag kibicowskich. Na takiej fladze można nadrukować dowolny wzór, symbol drużyny, emblemat czy napis. Najpopularniejsze rozmiary flagi dla kibiców to 95 x 67 cm lub
45 x 30 cm. Flagi większe, o wymiarach 135 x 87 cm stanowią najczęściej element ozdobny, umieszczany przez kibiców w mieszkaniach bądź przez klub sportowy w siedzibie klubu.

5. Mini koszulki

Chętnie kupowane przez zmotoryzowanych kibiców – stanowią widoczny element przynależności klubowej. Można przywiesić je na lusterku samochodu za haczyk lub umieścić w bocznej szybie na przyssawce. To również ciekawy gadżet dla samych zawodników danej drużyny.

Skorzystaj z naszego kreatora strojów sportowych i gadżetów kibica. Przejdź do kreatora strojów.

300d50907455a730936d08b618921faca96248bf