KOSZULKI KOLARSKIE

Produkujemy profesjonalne koszulki rowerowe w dowolnych wzorach z nadrukami Klienta.

  • projekty własne lub nasze wzory katalogowe
  • dzianiny do wyboru: coolmax / vento / aktiv
  • krój profesjonalny lub luźniejszy amatorski
  • krótki / długi suwak
  • kieszenie na plecach / odblaski

Koszulki są w całości sublimowane. Pozwala to na nieograniczone możliwości graficzne.

WZORY KATALOGOWE – każdy może być wykonany w dowolnej kombinacji kolorów.

C 1

Koszulki rowerowe

C 2

Koszulki rowerowe

C 3

Koszulki rowerowe

C 4

Koszulki rowerowe

C 5

Koszulki rowerowe

C 6

Koszulki kolarskie

C 7

Koszulki kolarskie

C 8

Koszulki kolarskie

C 9

Koszulki kolarskie

C 10

Koszulki kolarskie

C 11

koszulki rowerowe

C 12

koszulki rowerowe

C 13

Koszulki kolarskie

C 14

Koszulki kolarskie

C 15

Koszulki rowerowe

C 16

Koszulki rowerowe

NIEKTÓRE NASZE REALIZACJE

koszulki rowerowe
koszulki rowerowe
koszulki rowerowe
koszulki rowerowe
koszulki rowerowe
koszulki rowerowe
koszulki rowerowe
koszulki rowerowe
koszulki rowerowe
koszulki rowerowe
koszulki kolarskie
koszulki kolarskie
koszulki kolarskie
koszulki kolarskie
koszulki kolarskie
koszulki kolarskie
koszulki kolarskie
koszulki kolarskie
koszulki kolarskie
koszulki kolarskie
koszulki kolarskie
koszulki kolarskie
koszulki kolarskie
koszulki kolarskie

Profesjonalne i amatorskie koszulki kolarskie na zamówienie: wysoka jakość, niezniszczalne, odporne na pranie i warunki atmosferyczne nadruki oraz nieograniczone możliwości w zakresie wzornictwa czynią z nas najlepszych partnerów dla firm, stowarzyszeń, klubów organizacji i prywatnych grup zrzeszających miłośników kolarstwa.

Koszulki kolarskie dla profesjonalistów i amatorów

Osoby uprawiające sport wyczynowo, wiedzą jak ważna jest dobrej jakości odzież w czasie treningów i zawodów. Dla zawodników indywidualnych i drużyn kolarskich, wykonujemy koszulki rowerowe w wersji pro, cechujące się dopasowanym rozmiarem i dużą elastycznością tkaniny. Amatorom zajmującym się kolarstwem hobbystycznie, proponujemy koszulki równie wysokiej jakości jak profesjonalne. Różnica polega na szerokości koszulki – te dla amatorów są nieco luźniejsze, zapewniające większą swobodę ruchu.

Koszulki rowerowe na zamówienie – o czym pamiętać?

Zamawiając u nas koszulki kolarskie zwróć uwagę na:

• Typ koszulki – (posiadamy dwie rozmiarówki – dla amatorów i profesjonalistów. Koszulki dla profesjonalistów są bardziej dopasowane do ciała (obcisłe)

• Ilość i rodzaj kieszeni – standardowo, koszulki posiadają trzy kieszenie tylne wyposażone w ściągacz. Ilość kieszeni i ich rodzaj, można modyfikować

• długość suwaka (krótki – sięgający do piersi lub długi umożliwiający całkowite rozpięcie koszulki)

• długość rękawa – w podstawowej wersji produkujemy koszulki na rower z krótkim rękawem, ale możemy wykonać je również w wersji z długim rękawem – na chłodniejsze dni. W ofercie posiadamy również bluzy rowerowe wykonywane z nieco grubszego materiału, z delikatnym meszkiem od spodu, który zapewnia doskonałe odprowadzanie wilgoci

• wzór koszulki – realizujemy każde zamówienie w zakresie nadruku graficznego. Na życzenie klienta również projektujemy koszulki według wytycznych. Koszulkę można również samodzielnie zaprojektować w intuicyjnym edytorze, który udostępniamy.

Wszystkie nasze koszulki do jazdy rowerem, posiadają wszytą w dolny patent taśmę antypoślizgową, która pozwala utrzymać koszulkę na miejscu.

czytaj więcej

 

Nietypowe koszulki kolarskie

Dodatkowy odblask? Kieszonka na zamek w innym miejscu niż plecy? Długi zamek, wstawka z siatki, dłuższy tył lub wersja damska? Jako producent odzieży rowerowej na zamówienie nauczyliśmy się podążać za oczekiwaniami klientów. Poza standardowym wzorem koszulki, możemy wykonać szereg dodatkowych modyfikacji zgodnych z oczekiwaniami klienta.

Koszulki rowerowe – materiał

Z jakiej tkaniny powinny być wykonane koszulki do jazdy na rowerze? Przede wszystkim musi to być materiał, który oddycha oraz odprowadza nadmiar temperatury na zewnątrz. W trakcie intensywnej jazdy, temperatura ciała podnosi się, a organizm wydziela ciepło. Jeśli nie zostanie ono odprowadzone, ciało zaczyna się pocić, a koszulka która wilgoć wchłania zamiast ją odprowadzać, zaczyna działać jak mokry kompres. Tym gorszy, że zimny ( bo wychłodzony pędem powietrza). Aby zachować komfort jazdy i pozwolić kolarzowi skupić się na jeździe, produkujemy odzież rowerową wyłącznie z profesjonalnych, wysokogatunkowych tkanin. Koszulki rowerowe szyjemy z trzech podstawowych materiałów : Coolmax, Vento, Aktiv (wszystkie o gramaturze 130 gram). Tkaniny te spełniają wymagania w zakresie przepuszczalności i elastyczności. Dodatkowo, Coolmax jest odporny na promienie UV. Szczególnie do koszulek kolarskich polecamy tkaninę Aktiv, która jest również niezwykle miła w dotyku.

Nadruk na koszulkach kolarskich

Jak to możliwe, że nasze nadruki nie ścierają się, nie płowieją i zachowują idealny wygląd przez cały czas użytkowania koszulki? Otóż każdy element graficzny nanosimy na koszulkę za pomocą metody sublimacji. Jest to technika, która pozwala na wtopienie nadruku bezpośrednio w materiał (a nie – jak w przypadkach niektórych innych metod jedynie na naniesienie barwnika na określoną powierzchnię lub naklejenie termiczne określonego wzoru). Dzięki wtopieniu wzoru w materiał, nie jest możliwe jego wytarcie się, zdrapanie czy jakiekolwiek inne uszkodzenie. Dlatego możemy dać 100% gwarancję, że dopóki istnieje koszulka, dopóty wykonany na niej nadruk wygląda tak samo, jak w momencie kiedy była całkowicie nowa.

Wykonywane na zamówienie koszulki rowerowe to nie tylko opcja dla profesjonalistów i zawodników o międzynarodowej lub krajowej randze. Jako, że jazda na rowerze (zarówno szosowa jak i trekkingowa), jest w Polsce bardzo popularnym sposobem rekreacji, to koszulki dla rowerzystów wykonujemy z wielu okazji. Nasze przykładowe realizacje to np. zestawy koszulek rowerowych dla klubów zrzeszających miłośników kolarstwa, specjalne koszulki okazjonalne przygotowane na rajd rowerowy, wyścigi kolarskie lub zjazd miłośników roweru, koszulki dla zorganizowanych wokół wspólnego hobby grupy przyjaciół, uczestników pielgrzymki rowerowej czy pracowników firmy, która postanowiła wesprzeć miłośników roweru profesjonalnym zestawem stroju. Wykonujemy również koszulki z nadrukami, które mają stanowić element wizerunkowy danej firmy lub organizacji (np. wręczane zwycięzcom w wyścigu przez sponsorów jako nagroda).

Skorzystaj z naszego kreatora strojów sportowych i gadżetów kibica. Przejdź do kreatora strojów.

300d50907455a730936d08b618921faca96248bf