STROJE KOLARSKIE

Produkujemy profesjonalne stroje rowerowe na zamówienie Klienta.

W ofercie m.in. koszulki kolarskie, bluzy, spodenki, kurtki, kombinezony, kamizelki, bandamki.

Wszystkie stroje szyjemy według projektu Klienta lub na bazie naszych wzorów. Kolory i nadruki dowolne.

Nie produkujemy pojedynczych sztuk, minimalne ilości to 3-4 stroje. Realizujemy zamówienia hurtowe na rajdy, wyprawy rowerowe.

KOSZULKI

koszulki rowerowe

SPODENKI

BLUZY

bluzy280

KAMIZELKI

KURTKI

kurtki280

BANDAMKI

spodenki280
kamizelki-280
bandamki280

Profesjonalne stroje dla rowerzystów i kolarzy szyte na zamówienie to jedna ze specjalności naszej firmy. Oferujemy wysokiej jakości koszulki rowerowe oraz profesjonalne spodenki na rower z możliwością pełnej indywidualizacji ich wyglądu. Projektujemy i szyjemy stroje kolarskie na potrzeby profesjonalnych zawodników, klubów i teamów kolarskich, jak również z myślą o amatorach lub osobach uprawiających tę formę rekreacji półprofesjonalnie.

Koszulki, bluzy i spodenki rowerowe

Podstawowy zestaw odzieży dla rowerzysty to koszulka, spodenki oraz – na chłodniejsze dni i czas spędzany poza jazdą – bluza rowerowa. Wszystkie te elementy można zaprojektować w dowolnym zestawie kolorystycznym i wyposażyć dodatkowo w napisy, hasła, emblematy, logotypy – w zależności od potrzeb zamawiającego.

• Koszulki rowerowe są przez nas oferowane w dwóch wersjach – amatorskiej (luźniejszej) i profesjonalnej (obcisłej). Nadruki możliwe są na całej powierzchni koszulki.

• Spodenki rowerowe męskie – z szelkami i wkładką z gąbki, pianki lub żelu. Nadruki możliwe na lampasach (z boku) oraz środkowym panelu spodenek.

• Spodenki rowerowe damskie – bez szelek. Nadruki tych samych miejscach.

• Bluzy rowerowe – lekkie, ale nieco cieplejsze niż zwykła koszulka (materiał 260 gram) bluzy z materiału doskonale odprowadzającego wilgoć. Sprawdzają się w chłodniejsze dni i podczas oczekiwania na rozdanie medali i fetę po wyścigu. Nadruki mogą być wykonane na całej powierzchni bluzy.

Koszulki i spodenki wykonujemy w rozmiarach od XXS do XXXL. Przed złożeniem ostatecznego zamówienia, niezwykle ważne jest, by dobrze dobrać rozmiar każdego elementu stroju – tylko wtedy, użytkownicy strojów będą w pełni zadowoleni

czytaj więcej

 

Stroje rowerowe – pozostałe elementy

Odzież kolarska to nie tylko koszulka rowerowa i spodenki. To również cały zestaw dodatkowych elementów, o które warto uzupełnić ekwipunek kolarza. W naszej ofercie posiadamy również kurtki, bluzy, kombinezony, czapki, bandanki a nawet ochraniacze na buty. Wszystkie te komponenty profesjonalnego stroju kolarskiego, mogą być wykonane na zamówienie w dowolnych kolorach i z nadrukami.

Kurtki rowerowe lekkie

Wykonana z cienkiej ale wytrzymałej dzianiny. Kurtki te zapewniają ochronę przed deszczem, wiatrem oraz wychłodzeniem. Doskonale odprowadzają wilgoć i pozwalają skórze oddychać. Ogromną ich zaletą pod względem reklamowo – marketingowym jest po pierwsze możliwość wykonania nadruku na całej powierzchni kurtki a po drugie fakt, że ta niewielka po złożeniu kurteczka jest w stanie zmieścić się w kieszeni. To podstawa wyposażenia większości osób uprawiających sport (nie tylko kolarstwa). Lekkie kurtki rowerowe cieszą się dużą popularnością i wręczone jako upominkowy lub pamiątkowy gadżet będą na pewno chętnie noszone. Przy zamawianiu kurtki warto rozważyć opcje dodatkowe – odpinane rękawy, kaptur, boczne kieszenie zapinane na suwak.

Kombinezony kolarskie na zamówienie

Profesjonalne, wykonane w całości z lycry kombinezony to propozycja dla teamów rowerowych oraz zawodników klubowych. Nadruki są wykonywane na kombinezonie metodą sublimacji – można zadrukować całą jego powierzchnię. Warto pamiętać, że lycra jest materiałem elastycznym i w niektórych miejscach kombinezon naciąga się mocniej (np. wewnętrzne partie ud). W tych miejscach lepiej nie umieszczać elementów graficznych, których deformacja nie byłaby wskazana (np. nazw drużyn, logotypów).

Kamizelki

Jedna z bardziej użytecznych rzeczy w ekwipunku rowerzysty. Wykonujemy kamizelki pełne lub ze wstawką z siatki na plecach. Kamizelka rowerowa ma nieco przedłużany tył i kieszeń tylną ze ściągaczem. Do dyspozycji klientów jest pełna paleta barw i dowolność miejsca oraz wielkości nadruku.

Zimowe kurtki rowerowe

Wykonane z grubszego materiału, przeznaczone na chłodne dni i zapewniające ochronę przed deszczem i śniegiem. Nadruk możliwy na całej powierzchni kurtki. Kurtki posiadają suwaki w bocznych kieszeniach, wysoką stójkę, a sam zamek jest zabezpieczony przed działaniem wiatru.

Bandanki rowerowe i czapki

Elastyczne bandanki i czapki to nie tylko element identyfikacyjny, ale również świetny gadżet reklamowy. Dlatego z oferty czapek rowerowych na zamówienie korzystają chętnie nie tylko kolarskie kluby sportowe, ale również firmy, które chcą zamówić tani, sportowy gadżet reklamowy.

Ochraniacze na buty rowerowe

Najtańsza forma gadżetu promocyjnego związana z kolarstwem. Chętnie wybierana przez firmy będące sponsorami wyścigów, rajdów czy festiwali w ramach których odbywają się również zawody kolarskie.

Stroje kolarskie – nadruki

Wykorzystywane przez nas technologie nadruku na tkaninach i ich dopasowanie do rodzaju zadrukowywanej powierzchni sprawiają, że nasze nadruki są niezwykle trwale – i co w tym sporcie niezwykle ważne – również odporne na warunki atmosferyczne. Niezależnie od stopnia użytkowania koszulki czy spodenek, nadruk pozostaje estetyczny.

Stroje na rower – właściwości materiału

Wieloletnie doświadczenie producenta odzieży sportowej nauczyło nas, że najważniejszy dla komfortu zawodnika i użytkownika naszej odzieży jest materiał z jakiego wykonano poszczególne elementy garderoby. Dlatego starannie dobieramy materiały do naszych produktów, dbając o to, by dopasować je do typu sportu dla jakiego szyjemy odzież. W przypadku strojów dla kolarzy i miłośników jazdy rekreacyjnej, zdecydowaliśmy się na następujące rodzaje dzianin:

Do koszulek rowerowych – Coolmax, Vento, Aktiv – zapewniają przepuszczalność oraz optymalne warunki termiczne.

Do bluz rowerowych – Quadratino – poliester o charakterystycznym splocie, który świetnie wchłania i odprowadza wilgoć. Dzięki czemu bluza – nawet wilgotna – nie przykleja się do ciała. Oczywiście pod warunkiem, że nie założymy pod nią zwykłej bawełnianej koszulki.

Do lekkich kurtek rowerowych i kamizelek – Atom – oddychająca, przeciwdeszczowa dzianina z membraną.

Do kurtek zimowych – Bell – gruba (295 gram) dzianina o niskiej elastyczności, ale zapewniająca wodo i wiatroszczelność.

Do spodenek rowerowych, czapek, bandanek, kamizelek, ocieplaczy – lycra oraz lycra M (z meszkiem od wewnętrznej strony). Bardzo elastyczna, oddychająca dzianina.

W ramach produkcji odzieży rowerowej realizujemy również inne, mniej typowe zamówienia. Zapraszamy do kontaktu z nami i przedstawienia swoich potrzeb i pomysłów!

Skorzystaj z naszego kreatora strojów sportowych i gadżetów kibica. Przejdź do kreatora strojów.

300d50907455a730936d08b618921faca96248bf